Düzce Sanat Okulu Mezunları iftarda Buluştu

Düzce Sanat Okulu Mezunları iftarda Buluştu

Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunlar Derneği’nin iftar programı 6 Nisan 2023 Perşembe günü Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yemekhanesinde 100 kadar mezunun katılımı ile birlikte gerçekleştirildi.

Başkanımız Süleyman Beyaz’ın katılımcılara teşekkür konuşması ve Okul Müdürümüz Osman Kutlu’nun bilgilendirmeleri ile programımız devam etti. Devamında okulumuza büyük katkıları olan üyemiz Mehmet Saygun’a hediyeleri takdim edildi.

Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan mezunlar, kardeşim diye hitap ettikleri arkadaşları ve dönem öğretmenleriyle okul günlerini özlemle yad ettiler. Sıcak kucaklaşmaların yaşandığı bir ortamda çay sohbetleriyle geç saatlere kadar oturan mezunlarımız bol bol hatıra fotoğrafları çektirdikten sonra iftar programını başarıyla yerine getiren mezunlar  derneği başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ettiler. 

Başka etkinliklerde bir araya gelme isteğiyle okuldan ayrıldılar.

Bizleri yalnız bırakmayan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Dernek Başkanımız Süleyman Beyaz’a ve genişletilmiş yönetim kurulu üyelerimize dernek adına teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız…

 

Etkinliğin Tüm Fotoğrafları İçin Tıklayınız