TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI

TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI

Eğitimde İşbirliği Anlaşması kapsamında açılan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Fuarı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, projeleri değerlendirdi ve özgün çalışmalar gördüğünü dile getirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasından imzalanan Eğitimde İşbirliği Anlaşması kapsamında 4006 Bilim Fuarı, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açıldı.
 

 

“Eğitimin onları nerelere getirdiklerini daha rahat gördüler” Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman Kutlu fuarda çok özgün projelerin olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bugün burada Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TUBİTAK Bilim Fuarını açmış bulunuyoruz. Çok özgün 21 projemiz var. İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimiz ve tüm okul müdürlerimiz gelip ziyaret ettiler. Okulumuz 9 alan ve 23 alanda ders vermektedir. Öğrencilerimiz burada her alanda çok özgün projeler ortaya koyarak ne kadar değişik fikirler ortaya koyduklarını aldıkları eğitimin onları nerelere getirdiklerini daha rahat gördüler.”